Bydlím v Litomyšli, v krásném historickém městě. Britské krátkosrsté kočky chovám od roku 2001 pod názvem registrované chovatelské stanice "LOVELY PANTHER".

Moje dcera žije a chová toto nádherné plemeno ve Švýcarsku pod chovným názvem "SMALL PANTHER". Po jednom dlouhém pobytu u ní jsem nemohla odolat a odjet, aniž bych si s sebou nevzala dvě koťátka domů. A tak to u mě začalo. Kočky jsou moje velká láska.

Jsem členem Českého svazu chovatelů, který spadá pod mezinárodní organizaci FIFE. Moje kočky jsou členy rodiny.

Povaha britských kočiček je úžasná - milá, mazlivá, milující hlazení, mazlení... umí se ale i urazit a trucovat. Milý charakter kočiček je mi velmi důležitý, všechna moje koťátka jsou mazlivá.

Koťátka jdou ode mne nejdříve ve 13 týdnech s rodokmenem, 2x očkovaná a 3x odčervená. Krmíme nejlepšími produkty, sušené krmivo značky Hills a Royal Canin. Stejně nejraději mají přemražené maso hovězí, telecí, nepohrdnou zakysanou smetanou.

Nové domovy pečlivě vybírám. Většina koťátek našla domovy daleko od nás - ve Švýcarsku, Francii, Německu, Rakousku a Skandinávii.

S chovem, co se týká koťátka, ráda poradím a jsem ráda, když se o další úspěchy nebo jiné radosti podělíte zase na oplátku se mnou.